Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bllazhe Ristovski

Quante shqiptarët barbarë, ndërron jetë anëtari i Akademisë së Shkencave

Ndërron jetë në moshën 87 vjeçare anëtari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve Maqedonase (AMSHA), Bllazhe Ristovski. Lajmin e bën me...

Lajmet e fundit