Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blindim

BLINDOHET Vlora, aksion blic, sekuestrohen armë dhe drogë

Vlora është blinduar mëngjesin e sotëm nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH. Mësohet se pas këtij aksioni blic është...

Lajmet e fundit