Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blidnohet

Trafikanti dhe rrëmbyesi arratiset nga Gjykata, Policia BLINDON Vlorën (FOTO)

Pas arratisjes nga Gjykata e Vlorës së të burgosurit Mikel Kasa 28 vjeç, arrestuar për trafik droge si dhe rrëmbimin e një personi,  policia ka...

Lajmet e fundit