Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blici rrugor

“Blici Rrugor”, në 1 orë policia ndërshkon 498 drejtues mjetesh

Ka vijuar edhe sot operacioni "Blici Rrugor", i shtrirë në 12 qarqet e vendit, në akset kryesore dhe zonat urbane. Aksioni...

‘Blici rrugor’, ja shifrat e pabesueshme të shkeljeve rrugore në një muaj

Policia Rrugore në të gjithë vendin në përmbushje të misionit të saj për rritjen e standardeve të sigurisë në rrugë, mbarëvajtjen e trafikut, parandalimin...

Lajmet e fundit