Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bli dhe fito

Shorteu “Bli dhe fito” me Kartat Alpha American Express shpërbleu 13 klientë me çmime fantastike

Pesë Apple iPhoneX, pesë Apple iPad, dy udhëtime turistike në Greqi dhe një çmim i madh, një makinë Volkswagen Up!  ...

Lajmet e fundit