Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bletet mbrojne bimet

Projekt për të mbrojtur pemët nga elefantët, bletët mund të hyjnë në punë…

Një bletë e vogël dhe në dukje e pafuqishme mund të pengojë elefantët, që të shkatërrojnë pemët e savanës. Projekti është testuar me...

Lajmet e fundit