Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bletari

As pranë vilës së Edi Ramës nuk jeni të sigurtë, tronditëse ajo çfarë i ka ndodhur këtij të moshuari (Foto)

Bletarit i vjedhin gati të gjitha kosheret, shumë pranë vilës së Edi Ramës Një ngjarje e rëndë dhe e trishtë i...

Lajmet e fundit