Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bleta e Arte

U nominua te ‘Bleta e Artë 2017’, reagon drejtori i Arkivave: Edhe pse nuk thumboj…

Mbrëmë në një event madhështorë janë ndarë çmimet e përvitshme “Bleta e Artë”. Në këtë cemoni i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi...

E ftojnë për të dhënë çmimin “Bleta e Artë”, por ministrja e Ramës nuk ngjitet në skenë

  Mbrëmjen e sotme në një nga hotelet me luksozë të Tiranës është duke u zhvilluar ceremonia e përvitshme “Bleta e Artë”. ...

Qeveria po zgjedh “Bletën” në hotelin luksoz, Ahmetaj elozhe pronarit: Falemnderit Behar për bujarinë

Qeveria është duke zhvilluar edicionin e gjashtë të “Bletës së Artë” për të certifikuar punonjësit më të mirë të administratës. Këtë radhë, darka luksoze...

Çmime për më të dalluarit e vitit, ku humbën “Bletët e Ramës”?

Që nga viti 2013-të, kur erdhi në pushtet, kryeministri Edi Rama në fund të vitit jepte disa çmime në kategori të ndryshme të quajtura...

Rama ndan çmimet, Artan Lame shpallet “Bleta e Artë” për 2016-n (FOTO DHE VIDEO)

Kryeministri Edi Rama gjatë mbrëmjes së sotme ndau një sërë çmimesh siç është bërë traditë e përvitshme tashmë. Një ndër vlerësimet...

Dritan Hila ironizon me çmimin “Bleta e artë” për drejtoreshën e “QSUT”, Pjerin Ndreu i komenton

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, thotë se drejtoresha e Qëndrës Spitalore Universitare, Ogerta Manastirliu, e cila u përzgjodh si “Administratorja e Vitit”, është...

“Bleta e Artë”, Rama: Sipërmarrësi shihet si grabitës, por pa ju nuk ka shtet

Kryeministri Edi Rama i pranishëm në ndarjen e çmimeve “Bleta e Artë” ka deklaruar se në Shqipëri vazhdon të mbizotërojë miti i sipërmarrësit si...

Lajmet e fundit