Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerta

Vetëflijimi i nënës dhe bijës në Kombinat, flet shoqja e ngushtë e vajzave: Blerta kishte blerë fustanin e maturës, por babai iu vetëvra 10...

Flet shoqja e ngushtë e Anisa Josifit, vajzës së vetme të mbijetuar nga tragjedia e ndodhur pak ditë më parë në Kombinat ku u...

‘Anisën e kam plagë, ishte më e dashura…’, xhaxhai jep detaje nga tragjedia në Kombinat: Më tha ti ma vdiqe babain! Ja pse më...

Detaje të reja zbardhen nga xhaxhai i Blerta Josifit vajzës së vetme të mbijetuar nga familja, pas vetëflijimit të nënës së saj Zhaneta dhe...

Nga Blerta në Blerti, historia e shqiptares që po ndryshon gjininë: Dua të bëhem djalë

Ajo ka lindur në vitin 1990 dhe e kanë pagëzuar me emrin Blerta Morina. Por, tani do që të gjithë ta quajnë Blert. ...

Lajmet e fundit