Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerta josifi

Ngjarja horror në Kombinat, xhaxhai flet për gjendjen e Blerta Josifit: Ja ç’po ndodh me vajzën që i shpëtoi vdekjes

Ngjarja e Kombinatit ku u gjetën të vdekura në banesë e zonja e shtëpisë Zhaneta Jofisi dhe vajza e saj Anisa, tronditi mbarë opinionin...

EMRAT/ Publikohet LISTA nga 2003-2020, këta janë praktikuesit e Jehovait që kanë kryer vetëvrasje

Ngjarja tragjike e ndodhur të enjten e kaluar (2 korrik 2020) ka tronditur mbarë opinionin publik dhe vetë autoritet shqiptare. Në zonën e Kombinatit,...

‘I bënim motrës së vdekur ato që lexonim në Bibël, shpresonim ringjalljen…’ Detaje HORROR nga dëshmia e Blerta Josifit për Anisën: Vdiq në mars...

Zbardhet dëshmia tronditëse e Blerta Josifit, vajzës së vetme të mbijetuar nga familja, pas vetëflijimit të nënë e bijë Zhaneta dhe Anisa Josifi në...

E shtruar në psikiatri, Blerta Josifi mund të përfundojë në burg (DETAJE)

Blerta Josifi, 34 vjeç, është vajza e vetme e mbijetuar nga tragjedia e ndodhur të enjten mbrëma në zonën e Kombinatit në Tiranë. ...

U vetëflijuan në Tiranë, përcillen në banesën e fundit nënë e bijë, Anisën e veshin me të bardha, vajza tjetër shtrohet në psikiatri

Përcillen për në banesën e fundit, nënë e bijë të cilat u vetëflijuan në banesë, në zonën e Kombinatit në Tiranë. ...

‘Flisnim çdo ditë në telefon, por…’, vëllai i Zhaneta Josifit tregon bisedat e fundit: Ja pse telefonova policinë

Ngjarja e bërë publike dje në media ka tronditur mbarë opinionin publik. Zhaneta Josifi dhe vajza e saj Anisa Josifi u gjetën të pajeta...

Lajmet e fundit