Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blerta Gaçe

Aktore në një teatër në New York, Aurela Gaçe bën dedikimin emocionues ndaj motrës: Gëzoj njësoj si të jem duke realizuar ëndrrat e mija

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar. Ajo është shumë aktive dhe në rrjetet sociale....

Aurela Gaçe flet me zemër në dorë, personi i rëndësishëm për të prek ëndrrën madhe mes New York

Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe sot si rrallëherë, e emocionuar tej mase ka shkruar disa fjalë zemre për motrën e saj, Blerta Gaçe....

Lajmet e fundit