Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blero muharremi

Afrona uroi vajzën e Bleros për ditëlindje, por ja çfarë mendon ish-bashkëshortja Teuta

Ditën e sotme vajza nga martesa e parë e këngëtarit, Blero feston ditëlindjen. Për këtë nuk ka munguar as urimi i...

Feston ditëlindjen, këngëtari i njohur bën dedikimin prekës për nënën: Unë lutem…  (FOTO)

Këngëtari i njohur Blero Muharremi është shumë aktiv në rrjetet sociale. Sot për të është një ditë e veçantë, pasi nqëna...

Bukuroshja e showbizz-it i thur vargje këngëtarit shqiptar dhe ia nxjerr publikisht

Bashkëshortja e Blero Muharremit, modelja bukuroshe Afrona Dika i ka thurur vargje dashurie këngëtarit. Ajo i shpreh dashurinë e pafund që...

Zbulohen foto nga dasma e Sinan Hoxhës, këngëtari i njohur ia mbush tavolinën me lek

Dasma e Sinan Hoxhës mori vëmëndje të madhe në media kjo për shkak të prezencës së shumë artistëve të njohur. Ndër...

Këngëtari i njohur shqiptar më i dashuruar se kurrë

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij Afrona Dika janë përfolur shumë kohët e fundit për një ndarje të mundshme mes tyre, por fotot...

“Injorant, i trashë dhe i paaftë”, habit Aulona Musta me ato që thotë hapur për këngëtarin shqiptar

Të pazakonta deklarata kaq të drejtpërdrejta nga ana e gazetarëve për pershonazhet publikë shqiptarë që shpesh duhet t’i intervistojnë. Është...

Ish gruaja e Bleros pranon shtatzëninë me Adonisin dhe tregon se çfarë i ka thënë vajza e saj Tara për këtë (VIDEO)

Ish bashkëshortja e Blero Muharremit, Teuta Krasniqi, pranon shtatzëninë e saj me Adonisin. Teuta është tre muajshe shtatëzënë dhe thotë se ende...

Blero komenton skenat nudo të ish-gruas

Teuta Krasniqi, ish bashkëshortja e Blero Muharremit, gjithashtu aktore në filmin“Distant Angels” është e përfolur mjaft në media e rrjetet sociale së fundmi për...

Lajmet e fundit