Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blero dhe afrona

Këngëtari do bëhet sërish baba? Fotoja që ngjalli shumë dyshime

Këngëtari  është bekuar me një vajzë disa vite më parë, mirëpo kanë lindur dyshime se mund të bëhet sërish baba. Ai...

Lajmet e fundit