Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerjet online

Jeni zhgënjyer nga blerjet online? Ja disa sugjerime që të mos gaboni

Në programin e paradites ‘Trokit’ në IN Tv, moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni i dedikuan hapësirës së diskutimit blerjeve online. ...

Blerjet Online, “Bashkimi Tregtar Shqiptar” mbështet qeverinë për uljen e kufirit të tatueshëm

Shoqata Bashkimi Tregtar Shqiptar është shprehur në mbështetje vendimit të qeverisë për të ulur kufirin e tatueshëm për blerjet online dhe dhuratat nga jashtë....

70% e blerjeve online janë rreth 100 euro, ja “kalvari” që do kaloni tani për zhdoganimin

Ka shkaktuar një zemërim të madh te konsumatorët një vendim i fundit i qeverisë që të ulë kufirin e blerjeve online në 22 euro,...

Lajmet e fundit