Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerje

Blerja e votave, Ahmetaj mesazh opozitës me statistika: PS ka marrë…

Ish ministri i Financave Arben Ahmetaj nga foltorja e Kuvendit komentoi akuzat e opozitës për blerje votash. Ahmetaj iu referua...

Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, kjo është pajisja e re që çdo burrë do dojë ta blejë…(VIDEO)

Një kamera e re e quajtur ‘The c*ck cam’ ështe pajisja më e re që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë njerëzve në rrjetet...

Pesimizmi, shqiptarët heqin dorë nga blerjet e mëdha  

Konsumatorët shqiptare janë përfshirë në një qark pesimizmi, pasi prej vitesh kane shmangur blerjet e mëdha. Madje ecuria reale e blerjeve të mëdha, ku...

Reforma zgjedhore, eksperti i KiE: Shpërndarja e parave, fenomen dominant në Shqipëri

Paraditen e sotme është mbledhur  Komisioni i Reformës Zgjedhore, ku PD vijon që të akuzojë për blerje të votës dhe kërkon votim elektronik për...

Habit këngëtarja e milionave, shikoni ku i bën blerjet (FOTO)

Këngëtarja e shumë hiteve me famë botërore Beyonce është fotografuar në një supermarket në Los Angeles, teksa bën shopping. Beyonce ka...

Lajmet e fundit