Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerje vote

Skandal, ja si po blihet vota për 100 mijë lekë të vjetra (VIDEO)

Emisioni investigativ “Stop” në TV Klan ka denoncuar fenomenin e shitjes së votës, përmes një video që tregon komisionerin e Partisë Socialiste, i cili...

Berisha denoncon dhjetëra raste të “krimit elektoral” me foto dhe mesazhe

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar ato që sipas tij janë djetra raste për blerje vote dhe krime të tjera elektorale, përmes fotografive dhe mesazheve...

Lajmet e fundit