Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerje votash

Transferimi në Dibër i dosjes ‘184’, LUBONJA: U bë qëllimisht, s’ka guxim asnjë prokuror të hetojë kur sheh përpara këta banditë

Analisti Fatos Lubonja e konsideroi shpalljen e moskompetencës së Prokurorisë së Krimeve të Rënda për dosjen e famshme ‘’184’’ si lëvizje e qartë për...

Dosja ‘184’ kalon në Dibër, zbulohen të dhëna të reja për hetimin

Shpallja e moskompetencës së dosjes së famshme ‘’184’’ nga Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe kalimi për gjykim në Prokurorinë e Dibrës ka nxjerrë...

‘Kur PD akuzonte LSI për blerje votash’, drejtori i Ramës sulmon opozitën me faqen e parë të RD (Foto)

Drejtori i Informacionit në Kryeministri, Endri Fuga ironizon aleancën mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialisye për Integrim, përmes faqes së parë të gazetës RD...

PD cilësoi Gjiknurin si model i blerjes së votave, reagon Balla

Pasi Kryesia e PS-së e ngarkoi si sekretar për çështjet zgjedhore, zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa hodhi akuza mbi ish-ministrin e Energjitikës Damian...

‘Lulin e mbajtja për dore’, Rama: Monikës do i kishte rënë rrufeja, larg qoftë do ishim pa doktoreshë po sikur…

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit në Fier ka folur edhe për akuzat e kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit për blerjen e votave. ...

Shokon Paskal Milo: Një njeri me shumë para po kontrollon Dibrën, më kërkuan para për votat

Kreu i Partisë Demokracia Sociale Paskal Milo i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në “Ora News”, tha se në të gjitha takimet në...

Kandidati i LSI-së në Dibër denoncon blerjen e votave dhe sulmon ashpër PS-në

Kandidati i parë në listën e LSI në qarkun e Dibrës, ka denoncuar sot Partinë Socialiste për blerjen e votës. Në...

Shitblerje votash në Dibër? Ja pamjet (Video)

Teksa opozita fajëson fenomenin e blerjes së votës në zgjedhjet në Dibër, një qytetar pretendon se ka regjistruar një rast të tillë në video....

Lajmet e fundit