Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blerja e armeve

Fondet e BE, Haradinaj: Serbia po blen armë në Rusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka akuzuar Serbinë për blerje të armëve në Rusi. Sipas tij ato armë janë për qëllim lufte dhe destabilizimi...

Lajmet e fundit