Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerina

Rrezet e diellit shtojnë nishanet në lëkurë, Blerina ju tregon ç’duhet të bëni

Blogu i Blerinës për newsbomb.al   Dielli dhe rrezet e tij te nxehta tani në verë, shtojne shumë hartën e nishanëve...

Ju shqetësojnë aknet? Blerina tregon ushqimet që i eleminojnë

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Lidhja mes ushqimit dhe pucrave në fytyre duket të jetë aq e ngushtë sa po të përzgjedhim...

FILLUAN PUSHIMET/ Përveç kremit dhe vajrave, ja një mënyrë tjetër për nxirje perfekte të lëkurës

Blogi i Blerinës për newsbomb.al Vera është sinonim i diellit, detit dhe nxirjes. Përveç kremit të diellit dhe vajrave që stimulojnë...

Njollat në fytyrë dhe djegia nga dielli, këto janë RREGULLAT që DUHEN zbatuar me PËRPIKMËRI

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Në verë është koha kur deti është destinacioni i thuajse secilit prej nesh. Ka prej tyre...

Një fshat me emrin e Blerina Bombajt, si duket ferma e dietologes në sytë e një fëmije

Emri i Blerina Bombajt tashmë është kthyer në ‘markë’. Dietologia e famshme ka përfunduar si emër fshati në detyrat e shtëpisë...

DOMOSDOSHMËRI/ 11 këshilla për detoxin pranveror! 

Blogu i Blerinës- newsbomb.al   Më në fund pranvera erdhi. Edhe nëse moti do të pësojë ndryshime, zyrtarisht ne jemi në...

Danieli u operua pak ditë më parë, bashkëshortja e Dr.Florit publikon FOTOT e ëmbla me djalin

Pak ditë më parë bashkëshortja e Dr.Florit ka kaluar një tjetër moment të vështirë, pasi djali i saj Danieli ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale...

Ju shqetësojnë këmbët se nuk kanë perimetrat e duhur? Blerina zbulon sekretet! Ja ç’duhet të bëni

Sa e sa herë i kemi thënë vetes, po këtyre kofshëve ç'tu bëj. Natyrshëm lind kjo pyetje kur pjesët e tjera të trupit i...

Keni probleme me sheqerin edhe pse nuk hani ëmbëlsira? Blerina na tregon si ta eleminojmë

Blogu i Blerinës në newsbomb.al Ta eleminojmë sheqerin apo ta pakësojmë konsumimin e tij, duket se është një ndër temat kryesore...

NUK DUHET HUMBUR/ Blerina zbulon vetitë e terapisë së baltës

Terapia e baltës është një ndër kurat më të mira, për shumë shqetësime. Ajo kryen funksione antiinflamatore, detoksifikuese dhe rimineralizuese. Kockat, janë të...

Lajmet e fundit