Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blerina Shalari

Debati për fituesen e KËNGËS MAGJIKE, kompozitorja: Dritëshkurtër, mendojnë për show të momentit dhe për ca miliona që harxhohen brenda ditës (Si iu lut...

Fituesja e edicionit të sivjetshëm të 'Këngës Magjike' ka ngjallur debate të shumta në rrjet. Publiku është i ndarë mes...

Ndarja nga jeta e Liri Belishovës, kompozitorja: Më shumë se të gjitha hidhëron kujtimi për të bijën

Ditën e djeshme u nda nga jeta një nga drejtueset e Partisë Komuniste Lirie Belishova. Sakaq, kompozitorja Blerina Shalari thotë se...

S’duron më artistja Blerina Shalari: Pse ma tundni para syve aftësinë e kufizuar? S’pranoj ASNJË ftesë (REAGIMI I PLOTË)

Blerina Shalari, është kompozitorja e cila vitin që lamë pas nuk iu nënshtrua verbërisë së syve por përmes forcës së shpirtit, syve të zemrës,...

Dimri i fundit i muzikës shqiptare

Nga Blerina Shalari Ky dimër behu me gjithë ftohtësinë e tij, po jo me atë të dëborës, po me atë...

Përtej dritave shumëngjyrëshe, kamerave, fotove e dukjes… LAJMI I DITËS dje ishte BLERINA SHALARI

Nga Anta Muçaku Ditën e djeshme, përtej ceremonisë festive maratonë të 20 vjetorit të “Opinion” nga Blendi Fevziu, ngjarja e ditës ishte Blerina Shalari,...

Lajmet e fundit