Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerina kondi

Puna që bën tani bashkëshortja e Dr. Florit (FOTO)

Blerina Kondi, bashkëshortja e Dr.Florit që pas ikjes së të shoqit është përballur me një situatë jo pak të vështirë ku i është dashur...

Blerina Kondi i “flet” Dr.Florit: Buzëqesh për mua, të dua…

Bashkëshortja e të ndjerit Dr.Flori, ndonëse ka kaluar kohë nga ikja e tij nuk rresht kurrsesi së shprehuri sa shumë i mungon. ...

Landi dhe Miri i WSF ikin në Gjermani, Blerina, gruaja e Dr.Florit i përcjell në aeroport (VIDEO)

Grupi i West Side Family i përbërë tashmë nga Landi dhe Miri dhe i kompletuar në “Në një javë” nga interpretimi i mrekullueshëm i...

Lajmet e fundit