Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

blerina gjylameti

Berisha me Nokën bllokojnë foltoren, Gjylameti: Hiqe bilbilin nga goja, kërkoni ndjesë

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, referuar deklaratave të ish-kryeministrit Sali Berisha i cili disa ditë më parë tha se ka video erotike të...

Ministra, deputetë dhe ish-ministra shqiptarë, me punimet e doktoraturës të kopjuara “fjalë për fjalë” nga autorë brenda dhe jashtë vendit

Disa prej politikanëve shqiptarë, edhe në poste të larta, janë faktuar se kanë marrë doktoratura me kërkime shkencore të vjedhura jashtë vendit, apo dhe...

Legalizimi i pallateve në Kinostudio, Lame: Histori suksesi, 3 në 4 pallate kalojnë në këtë proces

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës Artan Lame i shoqëruar nga deputetja, Blerina Gjylameti ishin së bashku për të përfunduar procesin e legalizimit për pallatet...

Basha akuzoi burrin e Gjylametit për Kuvendin e Berishës, reagon deputetja: Shpifës! Kompania nuk ka lidhje me familjarët e ti

Deputetja Blerina Gjylameti i përgjigjet Lulzim Bashës për akuzat që ky i fundit i bëri dje bashkëshortit të saj. Sipas Bashës, burri i Gjylametit,...

Lulzim Basha akuzon deputeten socialiste: Burri i saj i siguroi skenën Sali Berishës në stadiumin Kombëtar

Kryetari i Partisë Demokratike gjatë ditës së sotme ka hedhur akuza të forta kundrejt ish-kryeministrit Sali Berisha. Gjatë deklaratës së tij për mediat ai...

PS rrëzon planin hetimor për zgjedhjet, Enkelejd Alibeaj: Skenar kundër hetimit të masakrës zgjedhore nga qeveria; Gjylameti: Do ikësh pas datës 11 dhjetor

Partia Socialiste nuk ka miratuar ditën e sotme planin hetimor për zgjedhjet në Komisionin Hetimor të zgjedhjeve të 25 Prillit, me deputetët e mazhorancës...

Gjylameti ndez debatin në Komision, nuk “kursen” as Salianjin: Shyqyr të kemi ty se çfarë do të bënim?! Kur Rama merrte pjesë në komisione...

Mbledhja e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit po vijon me debate mes deputetes së Partisë Socialiste, Blerina Gjylametit dhe kryetarit të Komisionit,...

Të kuruara deri në detaj, deputetet tona “tundin” sërish Kuvendin me paraqitjen e tyre

Si çdo javë tjetër edhe këtë të enjte deputetet e Kuvendit tonë kanë zgjedhur me kujdes veshjet e tyre për seancën plenare. Këtë herë ato...

Debate në Komisionin e Edukimit/ Zhupa-Gjylametit: Mos ndërhy se mbrohet vetë ministrja! Koçi: Mos u zgjasni; Kryetari Gjekmarkaj largohet se ishte sëmurë

Mbledhja e sotme në Komisionin e Edukimit në Kuvend, ka nisur dhe po vijon me debate paraditen e sotme. Këto debate lidhen më shumë...

Arben Ahmetaj dhe Ardian Çela i Durrësit bisedojnë të lumtur, “injorojnë” Gjylametin (FOTO)

Në Asamblenë e Partisë Socialiste u bënë me dije emrat e rinj të kabinetit të ri qeverisës. Një nga lëvizjet e rëndësishme, ishte dhe...

Lajmet e fundit