Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerina e florescenter

Këshillat e vyera të Blerinës, si duhet të veprojmë gjatë SHTATZËNISË dhe GJIDHËNIES, çfarë duhet dhe NUK duhet të përdorim

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Të bëhesh mama është një eksperiencë e mrekullueshme. Por edhe kjo fazë e jetës ka problematikat...

Ju bien flokët? Ja ushqimet që ndihmojnë dhe si t’i mbrojmë (Blerina tregon kurën për flokë të thatë e të yndyrshëm)

Bashkë me gjethet, në vjeshtë dhe veçanërisht në tetor na bien edhe flokët. Për ta mbajtur këtë fenomen në kushte sa më fiziologjike, dhe...

Lajmet e fundit