Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerina diet

Nisma për eleminimin e plastikës dhe aluminit, ‘Blerina Diet’ tashmë me paketim të ri

Një sërë biznesesh kanë ndërmarrë një nismë për eleminimin e plastikës dhe aluminit në paketimin e ushqimit. Kjo nismë ka prekur...

Diabeti dhe sëmundjet e zemrës, hiqni urgjentisht dorë nga këto 3 ushqime, ja çfarë duhet të konsumoni

Ushqimi, Diabeti dhe Sëmundjet e Zemrës Këshilla të vyera nga dietologia Blerina Bombaj në blogun e saj  "Blerina Diet". Ushqimet që...

Lajmet e fundit