Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

blerina bombaj

Njihuni me Aldon, djalin “enigmatik” pas mikrofonave të Aldo Morning Show, e zbulon dietologia (FOTO)

Ai është çdo ditë në ekranet e shqiptarëve nëpërmjet TV Klan në Aldo Morning Show. Por gjithmonë ka preferuar të qëndrojë një natyrë discrete,...

Një ditë ndryshe në fermën në fshatin Domje, dietologia Bombaj do t’ju shuaj kuriozitetin

Diku në periferi të Tiranës, në fshatin Domje, dietologia Blerina Bombaj kujdeset për kopshtin dhe guzhinën e saj…pse jo, edhe për promovimin e ushqimeve...

Lajmet e fundit