Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

blerina bombaj

Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

Dietologia Blerina Bombaj është mjaft e lumtur pasi jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Blerina përmes...

UNICEF i beson dietologes Blerina Bombaj, harton menunë e çerdheve dhe kopshteve në Kosovë

Një ndër organizatat më të njohura në botë për ndihmën dhe mirëqenien e fëmijëve, UNICEF, i ka besuar dietologes shqiptare Blerina Bombaj një projekt...

Nisma e veçantë e Blerina Bombaj, rikonstrukton me fondet e veta kopshtin publik të fëmijëve në Domje

"Ne jemi çfarë hamë!" Një shprehje që të ngulitet në mendje dhe vështirë ta harrosh, e dietologes së njohur Blerina Bombaj. Për përtej daljeve...

“Ishte aty ku ndalohet të kalosh, pezullimi i ekzagjeruar”, Blerina Bombaj në krah policit që shtyu Anila Hoxhën, gazetarja e ironizon: Edhe unë them...

Dietologia Blerina Bombaj ka dalë në krah të policit të pezulluar nga puna që shtyu gazetaren Anila Hoxha dhe operatorin e A2CNN, duke rrezikuar...

E ka vuajtur vetë në “kurriz” ankthin, Blerina Bombaj “shpërthen” ndaj atyre që i përbuzin: Le të na qeshin ata që e ndiejnë veten...

Situata e krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” mes dy këngëtareve Fifit dhe Semit gjatë ditëve të fundit ka krijuar mjaft debate të...

Restorant, kopësht e pishinë: Ja si do të jetë ferma e re e Blerina Bombajt (Foto)

Dietologia Blerina Bombaj do të rindërtojë fermën e saj. Me një sipërfaqe më të madhe, ku ka hapësira jo vetëm për kopësht dhe restorant....

Rrufeja i vrau 250 bagëti, dietologia e njohur dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin human: I dhurojnë bujkut mirditor 10 dele (VIDEO)

Bujku mirditor Kol Buraku humbi 250 krerë bagëti dje, pasi rrufeja i vrau teksa kullotnin në pyll. Fatmirësisht, pronari vetë nuk u lëndua por...

I ofendoi rëndë fëmijët, Blerina Bombaj reagon ashpër: Nuk ka Zot që të fal ty! Fëmijët nuk kanë faj që… (E PLOTË)

Dietologia Blerina Bombaj është përballur së fundmi me një koment negativ dhe tepër të papërshtatshëm, që një grua të cilës ajo i drejtohet me...

Vitaminat që na duhen në kohë Covidi? Blerina tregon për çfarë ka nevojë trupi ynë

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Pas disa muajve të munguar do të rikthehemi në blogun tonë. Aty ku pak rreshta do...

Me peshqir në kokë dhe pa pikë grimi, Blerina Bombaj jep MESAZHIN e fortë (FOTO)

Dietologia e njohur Blerina Bombaj mundohet gjithmonë të japë mesazhe të forta dhe sensibilizuese në daljet e saj publike. Të njëjtën...

Lajmet e fundit