Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Blerimi

PLAS sherri mes dy ish-konkurrentëve të Përputhen, Blerimi kërcënon me VIDEO Atdheun: Do të të djeg shpirtin

Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Blerimi dhe Atdheu gjithmonë me njëri-tjetrin kanë pasur një marrëdhënie të tensionuar, si brenda ashtu dhe jashtë emisionit. “Molla e sherrit”...

“Kush është ai të më thotë ku*vë”, PLAS sherri, e krahasoi me femrat “që rrinë me këmbët hapur”, Blerimi kërcënohet me jetë nga të...

Antonela Berisha dhe Blerim Dauti dy konkurrentët e “Përputhen” në çdo puntatë të emisionit nuk qëndrojnë pa debatuar me njëri-tjetrin. Madje, madje nuk janë...

Lajmet e fundit