Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blerim Rusi

Arrestohet 24 vjeçari në Dibër, 2 vjet burg për kalim të paligjshëm të kufirit (EMRI)

  Kapet dhe ndalohet një 24 vjeçar i dënuar me 2 muaj burgim. Nga shërbimet Policore të Seksionit Operacional pranë D.V.P...

Lajmet e fundit