Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blerim Reka

Dalin rezultatet paraprake në Maqedoninë e Veriut, ja si renditet kandidati shqiptar për president

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut, ka publikuar rezultatet e para nga zgjedhjet presidenciale të cilat sot mbajtën raundin e parë...

Zgjedhjet në Maqedoni, Blerim Reka: Dalja të jetë masive

Kandidati shqiptar për President në Maqedoninë e Veriut, Blerim Reka ka votuar sot në Shkup. Në një pronocim për mediat...

Blerim Reka arrin nënshkrimet, tashmë zyrtarisht kandidat për president i Maqedonisë së Veriut

Profesori Blerim Reka, ka  arritur të mbledhë nënshkrimet nga qytetarët për të garuar në zgjedhjet e ardhshme dhe tashmë është zyrtarisht kandidat për president...

Lajmet e fundit