Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerim kuci

Dje u zgjodh Ministër i Ekonomisë, ky është milioneri i qeverisë së re në Kosovë (PASURIA)

Blerim Kuçi është ministri i ri i Ekonomisë në Kosovë, në qeverinë e re të kryesuar nga AVdullah Hoti dhe të votuar ditën e...

Lajmet e fundit