Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blerim Dzemaili

Ish-gruaja komenton golin e Xhemajlit: Ja kujt ia dedikoi

Blerim Dzemaili ka arritur të shënojë gol në mbrëmjen e sotme dhe ka fsetuar në një mënyrë të çuditshme, duke bërë një gjest që...

Ndarja nga futbollisti shqiptar, modelja sqaron të vërtetën: Zgjodha dinjitetin para dhunës psikologjike..

Modelja Erjona Sulejmani dhe futbollisti shqiptar që luan në kombëtaren e Zvicrës, Blerim Xhemaijli ishin një nga çiftet më të përfolura të show bizz-it....

Blerim Dzemaili mbetet pa fjalë nga vrasja e Almirit 4 vjeçar

Vrasja barbare e 4 vjeçarit Almir Aliut në Kumanovë të Maqedonisë ka prekur edhe futbollistin tetovar të Zvicrës, Blerim Dzemailin. Dzemaili ka...

Lajmet e fundit