Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blerim devolli

Gazeta gjermane rendit 17 oligarkët që po formësojnë Europën Lindore, ja kush është nga Shqipëria dhe Kosova

Gazeta gjermane “Ostpol” në një artikull me titull “17 oligarkët që po formësojnë Europën Lindore” sjell një listë me disa nga miliadrerët më të...

Lajmet e fundit