Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bleri

Blero feston ditëlindjen, ja urimi romantik i Afronës

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika janë një ndër cifteve më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Shpeshherë në mediat rozë...

Lajmet e fundit