Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bleona

Bleona ‘nxjerr dhëmbët’, këshillon 5 rregullat e ‘çuditshme’ që ndjek në jetë: Mbaj mend emrin e bastardit

Bleona Qerreti në këtë kohë që të gjithë janë të izoluar për shkak të Covid-19 ka këshilluar 5 rregulla që ndjek në jetë të...

Libri që do ‘shkundë’ politikën, Bleona rrëfen detaje të tjera: Flitet për miliarderë dhe sheikë

Bleona Qereti është një ndër personazhet publikë më të komentuar në media. Prej kohësh këngëtarja ka bërë me dije se do publikojë librin e...

Me pullë të kuqe: Bleona rrit temperaturat: Kam punuar shumë fort, ndaj mos kujtoni se… (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka marrë zyrtarisht pushimet, dhe sapo ka nisur të bombardojë rrjetin me foto të nxehta. Bleona ka shpërndarë...

Bleona Qereti shfaqet kuq e zi rrugëve të Los Angeles, ja kush e shoqëron (FOTO)

Bleona Qereti është padyshim një nga femrat më të suskesshme të showbizz-it shqiptar. Prej vitesh ajo jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara. ...

Ja kush ishin dhe çfarë veshën 4 këngëtaret shqiptare në “Grammy 2018” (FOTOT)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ceremonia e shpërndarjes së çmimeve “Grammy 2018”. Ky eveniment që u zhvillua në New York pati të...

Pas fotove nudo, Bleona i përkushtohet fesë, ja si duket me hixhab (Foto)

Kur vjen puna tek këngëtarja Bleona Qerreti asgjë nuk mund të jetë e papritur dhe aq më pak e habitshme. ...

U shfaq në krah të miliarderit, zbulohet çfarë e lidh Bleona Qeretin me pasanikun italian

Ndërsa Bleona u shfaq përkrah miliarderit italian Remo Ruffini në media vërshuan lajme se këngëtarja mund të jetë në një lidhje me pasanikun. ...

‘Çmendet’ këngëtarja e famshme shqiptare, pret Vitin e Ri me bikini të kuqe në mes të borës (VIDEO)

Ajo njihet për aventurat dhe çmenduritë e saj. Edhe këtë fundvit s’kishte si të ndodhte ndryshe. Bleona Qerreti ka zgjedhur ta përcjellë...

Bleona kalon sërish limitet për festa, del pa të brendshme

Bleona Qereti këtë fundvit ka ardhur me surpriza të forta. Këngëtarja uroi Krishtlindjet duke u shfaqur për herë të parë me një bebe në...

Çfarë po paralajmëron Bleona Qereti, uron Krishtlindjet me një…(FOTO)

Bleona Qereti ka uruar Krishtlindjet për besimtarët e krishterë në një formë të pazakontë. Për herë të parë këngëtarja është shfaqur me...

Lajmet e fundit