Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bleona te xing

Bleona e pranon për herë të parë, ja çfarë pune bën në Amerikë, përveç këngës

Prej disa vitesh Bleona jeton dhe vazhdon karrierën muzikore në Amerikë ku ka dhënë qindra koncerte, por nuk është ky burimi i vetëm i...

Lajmet e fundit