Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bleona qerreti

‘Mediat më shkatërruan martesën’, Bleona Qereti shpërthen ndaj modeleve të Instagram-it: Financohen me lekët e drogës

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka vendosur që të mbajë sa më private jetën e saj personale. Në një intervistë...

Përplasja me gazetarin, Bleona Qerreti ‘shpërthen’ në emision: Nuk zuri mend 20 vite pasi ia thyen dhembët, është shumë i vogël që të merrem...

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qerreti pak ditë më parë u përfshi në një përplasje virtuale me gazetarin Ilir Babaramo, pasi ky i fundit...

‘Trump zdërhallej me haremin e BLEONAVE!’ Këngëtarja i kthehet ashpër gazetarit: FU*K YOU BABARAMO! Je një mashkull pa… (E PLOTË)

Këngëtarja Bleona Qerreti ka pasur një përplasje të fortë me gazetarin Ilir Babaramo. Kujtojmë se gjatë një shkrimi për presidentin e...

Bleona Qereti u bën thirrje shqiptarëve që të votojnë Trump, zhvillon koncertin në prani të Zv. Presidentit Mike Pence

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka dalë publikisht në mbështetje të presidentit aktual të SHBA-së, Donald Trump. Ajo u ka...

Bleona Qerreti rikthehet më sensuale se kurrë, poston fotot ‘hot’ dhe ekspozon të pasmet

Bleona Qerreti na kishte munguar dhe tani këngëtarja e njohur është rikthyer më sensuale se kurrë. Ajo ka publikuar në rrjete...

Pa reçipeta në mes të Hollivudit, Bleona Qerreti rrëshket dhe ‘lë nam’

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti së fundmi ka realizuar një set fotosh në rrugët e Amerikës, por jo gjithçka ka shkuar siç duhet. ...

Bleona tregon anën e saj materialiste, ja çfarë kërkon për mëngjes

Bleona Qerreti është gjithmonë në qendër të vëmendjes, për shkak të karakterit të saj pa komplekse, ndërsa ka treguar gjithmonë se di si të...

Bleona nuk njeh kufi, poston foto ‘cool’ me veshje transparente, i duken mbathjet

Mesa duket Bleona Qerreti nuk njeh cak. Këngëtarja e famshme ka ditur gjithmonë të bëjë për vete publikun, shpeshherë edhe duke...

E bën sërish/ Bleona Qerreti surprizon me veshjen në ‘OSCAR’, pozon me fustan krejtësisht transparent (Foto)

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti surprizon sërish me veshjen në festën e organizuar nga Elton John pas ndarjes së çmimeve “Oscar 2020”. ...

Ditë zie për këngëtaren, Bleona Qereti humb njeriu më të dashur

Në familjen e këngëtares shqiptare me famë botërore Bleona Qerreti është ditë zie. Mësohet se këngëtares i ka ndërruar jetë një...

Lajmet e fundit