Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bleona qeret

Dje fitoi 23 mijë dollarë, sot Bleona “u heq mendjen” ndjekësve me këtë foto

Këngëtarja Bleona Qereti dy ditë më parë ka provuar fatin në një kazino në Las Vegas dhe qëlloi me shumë fat pasi fitoi plot...

Brenda dhomës së Bleona Qeretit (VIDEO)

Kjo është dhoma e këngëtares Bleona Qereti. Në këto pak sekonda xhirim duket qartë luksi me të cilin është kurdisur çdo detaj...

Lajmet e fundit