Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bleona dhe beniada

Mbesa seksi e Nishanit kopjon Bleona Qerretin, s’do ta besoni për çfarë

Beniada Nishani mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani duket se ka një simpati të veçantë për Bleona Qerretin, pasi ka kopjuar një detaj me të...

Lajmet e fundit