Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blendi klsoi

Klosi: Buqeta ime e luleve nuk e zhbën gjestin e Mihal Kokëdhimës

Nisur nga rasti “Mihal Kokëdhima”, një ngjarje e denjë për filmat hollyëood-ianë, ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi dënoi rastin e dhunës ndaj...

Lajmet e fundit