Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

Blendi Klosi

“Presidenti do dalë nga shtrati i Ramës”, Klosi debaton me Bushatin: S’janë fjalë të përshtatshme për TV! “Sinjali” për Dvoranin dhe Bregun

"Mendoj që çdo emër që ka dalë është spekulim, njeriu që ka në dorë dhe gurin dhe arrën ka një kënaqësi perverse ta ruajë...

Drejtuesit politik të PS në Qarqe, Ulsi Manja merr Lezhën e Blendi Klosit, ministrja Balluku shkon në Dibër

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri ka prezantuar sot Ulsi Manjën si drejtues politik në Lezhë. Në fjalën e tij, Gjiknuri falënderoi Blendi...

Klosi prezanton statutin e ri të partisë në Kongres: Zgjedhje për kryetarin e PS në të gjitha Bashkitë dhe strukturë e për emigracionin

I pranishëm në Kongresin e PS, Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, ka treguar ndryshimet e reja në statutin e partisë. Ai tha...

Me mjeker dhe thinja, ish-ministri socialist shfaqet në Kuvend me “look” të ri

Ish-ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ditën e djeshmëm është shfaqur në Kuvend me një “look” të ri. Në foton e mëposhtme Klosi shihet...

Vetë u emërua kryetare Kuvendi, Lindita Nikolla prezanton Blendi Klosin si drejtues politik në Lezhë, i shoqëron Sekretari i PS

Lindita Nikolla, ish-drejtuese politike e PS në Lezhë dhe tashmë kryetare e Kuvendit, ka qenë sot në një takim me strukturat e Partisë në...

SPAK nis hetimet për biznesmenin Pëllumb Salillari, ish-ministrin Blendi Klosi dhe kryebashkiakun socialist: Akuzohen për “Shpërdorim detyre”

Prokruoria Speciale SPAK, nis hetimet për biznesmenin Pëllumb Salillari, ish-ministrin e Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi dhe kryebashkiakun socialist të Kuçovës Kreshnik Hajdari. Dy...

Bledi Çuçi dhe Blendi Klosi dy më “të penalizuarit” e Ramës: I pari rekord me 12,000 vota në Gjirokastër, i dyti nxori 5 deputetë...

Bledi Çuçi dhe Blendi Klosi duket se janë dy nga emrat më të penalizuar nga Edi Rama në Asamblenë e Partisë Socialiste. Dy nga...

Koncerti i Goran Bregoviç përfundoi me sukses, Sotiraq Filo, Niko Peleshi dhe Blendi Klosi pozojnë të lumtur pranë njëri-tjetrit

Mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës” në Korçë këndoi këngëtari Goran Bregoviç, i cili ishte kundërshtuar nga shumë qytetarë dhe artistë. Edhe pse gjatë...

Zaptimi i hapësirave të plazhit, Klosi nga Durrësi: Do t’u jepet një shans i dytë të gjithë atyre që nuk kanë aplikuar për ndarjen...

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi është takuar sot me përfaqësuesit e institucioneve qendrore dhe ato lokale të Durrësit, ku kanë diskutuar për...

Klosi takon Vuçiç: Turizmi s’ka kufi, të shfrytëzojmë çdo mundësi për të rritur e konsoliduar destinacionin turistik

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, sot është takuar me presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiçin në kuadër të turizmit turistik. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Lajmet e fundit