Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi Klosi përplaset live me Sonila Meço: Ti të mbyt me fjalë S' duron më gazetarja: Mos u merr me mua se

Blendi Klosi përplaset live me Sonila Meço: Ti të mbyt me fjalë. S’ duron më gazetarja: Mos u merr me mua se…

Ministri i Turizmit Blendi Klosi është përplasur live mbrëmjen e sotme me gazetaren dhe moderatoren Sonila Meço për të ardhmen e Shqipërisë në BE....

Lajmet e fundit