Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Blendi Gonxhja

Batutat e Ramës me Blendi Gonxhen: Sikur gabimisht ka lindur mbi dy këmbë se duhet të kishte lindur mbi 4 rrota

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë dje në hapjen zyrtare të edicionit të parë të panairit të makinave në Shqipëri, "Automotive Fair Albania". Ai...

Targat e pavlefshme, Blendi Gonxhja: Falenderojmë Policinë e Tiranës për goditjen dhe ndëshkimin e shoferëve!

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja ka publikuar video, ku falenderon Policinë e Tiranës për goditjen e çdo targe të...

Ndryshojnë procedurat për kolaudimin e makinës, ja ku mund të bëni rezervimin e orarit

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimeve të Transportit Rrugor (DSHPTRR) Blendi Gonxhe ka njoftuar se do të ndryshohet procedura për rezervimin e orarit për kolaudimin...

Qeveria miraton risinë për qejflinjtë e timonit: Për herë të parë targa me emër në Shqipëri, por me pagesë ekstra!

Drejtoria e Rrugëve sjell një risi për qejflinjtë e timonit në Shqipëri, shkruan newsbomb.al. Për herë të parë në vendin tonë do të ketë...

Rritet bileta për transportin ndërqytetas? Gonxhe: Nuk ka arsye! Për urbanët e Tiranës vendos Bashkia, ne i kemi dhënë 15 milionë dollarë

Blendi Gonxhe, drejtori i DPSHTRR është shprehur se bileta për transportin ndërqytetas nuk ka arsye pse të rritet. "... nuk ka arsye të ketë...

Leja e re e qarkullimit vjen me risi, drejtori Gonxhja: Ka elementë shtesë sigurie, nuk keni më nevojë për atë ndërkombëtare

Drejtori i DPSHTRR Blendi Gonxhja, ka thënë sot se leja e re e qarkullimit është e pajisur me elemente shtesë sigurie që shmangin abuzimet,...

Drejtoria e Rrugëve nxjerr VIDEON: BMW-ja luksoze dorëzon targat e vjetra “TR”, paguan taksat dhe merr të rejat

Mjeti luksoz tip BMW X5 që lëvizte në Tiranë me targa të vjetra "TR", të paregjistruara, i ka dorëzuar ato dhe është pajisur me...

Blendi Gonxhja pranon korrupsionin në Drejtorinë e Rrugëve: Sekserat i hyjnë nga dera e pasme shef Erionit për ndonjë letër mangut

Kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhja, pranon korrupsionin në radhët e institucionit që ai drejton. Duke marrë spunto nga një shkrim i gazetarit Fejzo Subashi...

BMW-ja luksoze me targa të vjetra “TR”, drejtori Blendi Gonxhja: Është e paligjshme, makina të ndalohet menjeherë nga Policia!

Një foto e publikuar në rrjetet sociale, për një mjet luksoz tip BMW X5 që lëviz në rrugët e kryeqytetit me targa të vjetra...

Aksidenti tragjik, Blendi Gonxhja kërkon të mos gjykohet shoferja pa dalë ekspertiza: Në mot me shi, Qafa e Muzinës është e vështirë edhe për...

Një aksident tragjik ndodhi mesditën e sotme në vendin e quajtur Qafë Muzinë, ku mbetën të vdekur 5 persona, si dhe u plagosën 4...

Lajmet e fundit