Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi Gonxhe

Blendi Gonxhe nxjerr videon dhe i përgjigjet Ilir Metës: Kur vëllai i Monikës drejtonte koncesionin e kolaudimit, përfitoi 400 milionë lekë

Pasditen e sotme presidenti Ilir Meta dhe bznesmeni Erion Mane denoncuan nga Presidenca drejtorin e DPSHTRR-së, Blendi Gonxhen, duke e akuzuar se nuk i...

Biznesmeni nxjerr bisedat me Blendi Gonxhen: Më dërgoi postimin që kisha bërë për Monika Kryemadhin dhe më bllokoi numrin, pastaj u futën në lojë...

Biznesmeni Erion Mane ka denoncuar ditën e sotme nga Presidenca drejtorin e DPSHTRR-së, Blendi Gonxhe, duke e akuzuar se i kanë vënë gjoba në...

SKANDALI/ ‘Gonxhja edhe akullore, edhe çokollatë!’ Drejtori i Transporteve ka përfituar 223 milionë lekë për kompaninë e vet (DOKUMENTET)

Drejtori i Transporteve Blendi Gonxhe është njëherazi pronar i një kompanie transporti rrugor ‘Albarent’. Një rast i pastër konflikt interesi që...

Përplasja për makinën e diktatorit/ Gazetari e quajti ‘komunist të eksituar pas Enverit’, Blendi Gonxhja i shkruan ‘fletërrufe’ dhe i bën bllok, Vezaj i...

Vijon përplasja mes drejtorit të Transporteve Blendi Gonxhja me gazetarin Famur Vezaj, pasi ky i fundit reagoi i revoltuar kur Gonxhja publikoi një video...

Gonxhja flet për përmbytjen te parku ‘Rinia’ por komentuesit e ngacmojnë për hapjen e digës dhe tregon për herë të parë prapaskenat: Bëra një...

Fotot e Parkut 'Rinia' të mbushur me pellgje uji, bënë xhiron e rrjetit ndërsa pjesë e këtij debati është bërë edhe ish-drejtori në Bashkinë...

Tha se Drejtoria e Transporteve feston 20-vjetorin, ish-zv.ministri KORRIGJON Blendi Gonxhen: Lapsus i panevojshëm…(I SHPJEGON historinë)

Sadedin Çeliku, ish zv.minister i Transportit në vitet 2000 korrigjon Blendi Gonxhen, Drejtorin e Përgjithshëm të Transportit Rrugor. Ky i fundit...

Braçe publikon FOTOT: Si u masakruan dhe u tërhoqën zvarrë në sy të ndërkombëtarëve socialistët… Pëllumbi, Legisi, Dokle, Majko, Gonxhe, të gjakosur!

‘BARBARËT 30 VJECAR TË FASHIZMIT ORIENTAL!’ Kështu e nis komentin e tij zv.kryeministri Erion Braçe teksa publikon disa foto të ish...

Aksidenti me 17-vjeçarin në koma, Arizaj revoltohet me Blendi Gonxhen: Nuk e di pse nuk është shkarkuar ende, ka tallur b*thën

Është kthyer në lajmin e këtyre ditëve aksidenti në autostradë i gazetares Mira Kazhani me pasojë plagosjen e një 17 vjeçari, aktualisht në gjendje...

Targat e Provës, DPSHTRR: Nga 1 shkurti me regjistër të veçantë dhe në sistem

Nga 1 shkurti, targat e Provës do të jepen me regjistër të veçantë dhe në sistem. Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve...

Pas Blendi Gonxhes, Rama rikthen një tjetër të besuar nga koha e bashkisë! E emëron DREJTOR në institucionin e rëndësishëm

Një “dashuri e re” e kryeministrit Rama po lind për ish bashkëpunëtorët e tij, nga koha kur drejtonte bashkinë e Tiranës, shkruan newsbomb.al. ...

Lajmet e fundit