Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Blendi Fevziu

Të gjithë të fiksuar pas Luizit, Rakipi pyet Fevziun: Mos jemi popull që kemi ikur për lesh? Ja si përgjigjet moderatori

Big Brother Albania është spektakli më i shikuar i momentit. Qindra-mijëra shqiptarë janë fiksuar pas ekranit, ndërsa Luiz Ejlli, konkurrenti më i pëlqyer ka...

“Pushteti është konsumuar”, Fevziu: Është krijuar një rehati e frikshme politike! Rikuperimi i PD-së do kërkojë kohë

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka komentuar situatën politike në vend, veçanërisht brenda kampit opozitar dhe Partisë Demokratike, duke thënë se kësaj force politike...

“Imazhi i saj s’më hiqej nga mendja sot”, Blendi Fevziu: Mimoza Paja, viktimë e një konflikti që as vetë s’e dinte, banditët s’mbajtën dorën...

Gazetari Blendi Fevzu ka reaguar për vrasjen e gruas së pafajshme mbrëmje e djeshme gjatë një atentati në lokal, në “Don Bosko”, Tiranë. Përmes një...

Fevziu i nxori rrogën 5 milionë lekë, reagon menjëherë Policia e Shtetit: Shifra janë të pavërteta, Drejtori paguhet 1.7 milionë

Policia e Shtetit ka lëshuar një reagim zyrtar, në përgjigje të disa të dhënave që janë publikuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Opinion" të...

Protesta nesër në Tiranë, Berisha: Mijëra qytetarë janë nisur dhe po vijnë, do lënë dhe punën

Kryedemokrati Sali Berisha është shprehur se qindra e mijëra demokratë janë nisur dhe po vijnë në Tiranë, për protestën e dytë kombëtare që do...

Fevziu pyet Berishën: Do nxirrnit fakte për “McGonigal”, sot thatë të njëjtat? Ish-kryeministri: Edi Rama, kufomë e pakallur, prisnim dorëheqje!

Ish-kryeministri Sali Berisha e quan Edi Ramën "një kufomë politike të pakallur", pas seancës së sotme në Kuvend për procedurën e mocionit me debat,...

“Ti dali zot vetes”, Arben Ahmetaj komenton deklaratën e kryeministrit: Nuk i kam kërkuar ndonjëherë ndihmë Ed Ramës, se nuk kam nevojë!

Ish-ministri Arben Ahmetaj ka thënë këtë të enjte se nuk i ka kërkuar ndonjëherë ndihmë kryeminiostrit Edi Rama, referuar deklaratës që ky i fundit...

Arben Ahmetaj sqaron akuzat për inceneratorët: Nuk kam hedhur asnjë firmë, zero! Për atë të Tiranës, pyesni Erion Veliaj (E PLOTË)

Ish-ministri Arben Ahmetaj thotë se nuk ka hedhur asnjë firmë në procedurat për inceneratorët e Elbasanit, Fierit dhe Tiranës. "Kam zero përfshirje", u shpreh...

“Çfarë i ka thënë fantomasi”, Arian Çani tallet me Fevziun dhe Ramën

Analisti dhe moderatori Arian Çani ka ironizuar intervistën që kryeministri Edi Rama ka pasur mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu. Ai i konsideron...

Fevziu i nxori foton e “Agron Nezës”, Rama sqaron se ai është Konsulli i Kosovës Lulzim Krasniqi

Moderatori dhe drejtuesi i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu e ka ballafaqur kryeministrin Edi Rama me një foto të Agron Nezën, ish-agjentin e inteligjencës shqiptare...

Lajmet e fundit