Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi Fevziu zbulon 3 personazhet që i kanë lënë mbresa dhe do t'i intervistonte sërish

22 vite në ‘Opinion’, Blendi Fevziu zbulon 3 personazhet që i kanë lënë mbresa dhe do t’i intervistonte sërish

Moderatori Blendi Fevziu është dalluar gjimonë për besnikërinë që i ka kushtuar emisionit 'Opinion'. Ai prej 22 vitesh ka drejtuar këtë...

Lajmet e fundit