Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blendi fevziu gjyq

Blendi Fevziu paditet nga familjarët e tij, ja përse e akuzojnë

Analisti dhe moderatori Blendi Fevziu është paditur nga familjarët e tij për përvetësim të pasurisë dhe tjetërsim prone, shkruan gazeta “Tema”. ...

Lajmet e fundit