Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi cuci

‘Ore do mësoni ju apo jo’, gazetari përplaset me ministrin Çuçi: Para 9 viteve kishe 3.5 milion, tani ke 1.3

Gazetari shpëtim Nazarko është përplasur me ministrin e Bujqësisë Blendi Çuçi për sa i përket krahasimit të Shqipërisë me Maqedoninë e Veriut. ...

URDHRI i Bledi Çuçit: AKU të kryejë analizat ushqimore te privati

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit do të kryejë analizat ushqimore në laboratorë privatë.  Ky është urdhri më i fundit i nxjerrë nga Ministri i Bujqësisë...

Çuçi: Erion Veliaj kandidati më i padiskutueshëm për Tiranën

Ministri i Bujqësisë, Blendi Çuçi i ftuar në ‘Tempora’ në Ora News, u shpreh se në konsideratën e tij, Erion Veliaj është kandidatura më...

Adi Krasta habit të gjithë, nga kritik i qeverisë Rama bën kthesë të papritur “live” në emision

Moderatori Adi Krasta është njohur si kritikues i qeverisë Rama ditën e sotme ka habitur të gjithë për shkak se u ka bërë thirrje...

Ministri i Ramës “thumbon” Berishën, çfarë thotë për Ramën: Më vjen keq që është kryeministër dhe ta them në këto pozita

Ministri i Shtetit për Çështjet Vendore Blendi Çuçi është shfaqur jashtë petkut të zyrtarit teksa rrëfen më shumë nga jeta e tij personale, kryeministrin Edi Rama...

Lajmet e fundit