Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blen vile

Zbuloni vilën e reperit shqiptar në pikën turistike të Brezovicës

Ledri Vula është një ndër reperët më të preferuar të momentit. Ai nuk pëlqehet vetëm për muzikën që bën, po dhe për fizikun nga...

Lajmet e fundit