Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blejne shtepi

Adelina Tahiri dhe milioneri maqedonas blejnë shtëpi, këngëtarja publikon pamjet e ambjentit luksoz (FOTOT)

Fill pas martesës me milionerin maqedonas Serjozha Markov këngëtarja Adelina Tahiri është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media. ...

Lajmet e fundit