Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blegtori

Blegtori me 400 krerë bagëti bllokohet nga bora, deputeti ngre ALARMIN: Deri tani asgjë nuk ka lëvizur

Deputeti i PD, Tritran Shehu ka ngritur alarmin lidhur me blegtorin Alket Nikolli i cili ka mbetur i bllokuar nga bora në Ginë të...

Izolohet majë malit blegtori me 1000 bagëti në 70 cm borë (EMRI)

Vetëm pak çaste më parë një blegtor nga fshati Tolar në Deshnicë të Këlcyrës, është bllokuar në mal me 1000 krerë bagëti. ...

Raporti i OKB: Shqipëria të vaksinojë bagëtitë, rrezikohen nga dermatoza nudolare

Një raport i ri i Organizatës së Ushqimit dhe Agrokulturës në Kombet e Bashkuara bën thirrje për vaksinimin e të bagëtive në Shqipëri për...

Kina dërgon 5 milion zyrtarë për të numëruar gjënë e gjallë në të gjithë vendin

Plot 5 milion zyrtarë kinezë do shpërndahen në të gjithë territorin e vendit për të numëruar popullsinë e derrave, lopëve, deleve dhe pulave, si...

Lajmet e fundit